US Syds styrelse

Kontaktuppgifter US Syds styrelse

E-post: styrelsen@ussyd.se

Suleiman Khallat – Ordförande
E-post: suleiman.khallat@ussyd.se
Mobil: 072 – 030 66 78

Sofie Fredriksson – Ledamot
E-post: sofie.fredriksson@ussyd.se
Mobil: 070 – 53 42 207

Mike Nduwimana – Ledamot
E-post: mike@ussyd.se
Mobil: 076 – 701 75 64

Emma Mangbo – Ledamot
E-post: emma.mangbo@ussyd.se
Mobil: 073 – 850 15 83

Jasin Haj-Abdo – Ledamot
E-post: jasin@ussyd.se
Mobil: 072 – 368 82 50

Emelie Pålsson – Ledamot
E-post: emelie@ussyd.se
Mobil: 070 – 329 35 35

Alaa Alkhadoja – Ledamot
E-post: alaa@ussyd.se
Mobil: 076 – 559 88 72

Ashraf Abowini – Ersättare
E-post: ashraf@ussyd.se
Mobil: 072 – 870 12 02