US Syds nya styrelse 2017

Suleiman Khallat – Ordförande
Mobil: 072-030 66 78
E-post: suleiman.khallat@ussyd.se

Abdullah Aamar – Vice ordförande
Mobil: 072-833 59 15
E-post: abdullah.aamar@ussyd.se

Sofie Fredriksson – Sekreterare
Mobil: 070-534 22 07
E-post: sofie.fredriksson@ussyd.se

Frida Pettersson – Vice sekreterare
Mobil: 070-942 90 70
E-post: frida.pettersson@ussyd.se

Bewar Ravand – Ledamot
Mobil: 073-696 50 03
E-post: bewar.ravand@ussyd.se

R nia Walid – Ledamot
Mobil: 072-949 41 52
E-post: rania.walid@ussyd.se

Emelie Vuorinen – Ledamot
Mobil. 070-9146457
E-post: emelie.vuorinen@ussyd.se

Jonathan Nyman – Ersättare
Mobil: 070-958 92 15
E-post: jonathan.nyman@ussyd.se

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com Logo

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut / Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut / Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut / Ändra )

Google+ photo

Du kommenterar med ditt Google+-konto. Logga ut / Ändra )

Ansluter till %s