Styrelsen

Helgen den 4-6 mars hade US Syd sin årsmöteshelg i Jönköping. På söndagen höll vi vårat årsmöte, och det blev Ellen Hedberg och Anna Jacobsson som ledde mötet. Den nya styrelsen kommer att bestå av 1 ordförande, 4 ledamöter och två ersättare.
Den nya styrelsen består av:

Paulina Pettersson - Malmö - Ordförande
Tel: 076-055 40 49
E-post: paulina.petterson@ussyd.se

Suleiman Khallat - Malmö - Vice ordförande
Tel: 072-030 66 78
E-post: suleiman.khallat@ussyd.se

Frida Pettersson - Bottnaryd - Sekreterare
Tel: 070-942 90 70
E-post: frida.pettersson@ussyd.se

Emelie Vuorinen - Jämshög - Vice sekreterare
Tel: 070-914 64 57
E-post: emelie.vuorinen@ussyd.se

Abdullah Aamar - Växjö - Ledamot
Tel: 072-833 59 15
E-post: abdullah.aamar@ussyd.se

Jonathan Nyman - Lund - Ersättare 1
E-post: jonathan.nyman@ussyd.se

Milla Cerne - Kävlinge - Ersättare 2
E-post: milla.cerne@ussyd.se

senast ändrad 2016-03-17